Hakkımızda

Adason Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlık A.Ş, 2005  yılından beri   gayrimenkul  projeleri geliştirme  konusunda entegre hizmet veren ve  kurumsal müşteri odaklı bir anlayışla faaliyetlerini sürdürmektedir.  

Şirketimiz müşterilerine  yatırım ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır. Müşterilerimize arsa seçiminden başlayıp, ortaya çıkan mülkün yönetimine kadar proje geliştirme sürecinin tüm aşamaların da çalışan  ve konuttan ofise, alışveriş merkezlerinden lojistiğe kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan az sayıdaki gayrimenkul geliştirme şirketlerinden birisidir.

Arsa geliştirme ve inşaat sektöründeki geçmişiyle İstanbul Kartalda Adanuspark, Çukurova Tower, Ümraniye’de Onur Office Park proje geliştirilmesi, Acıbadem’de E-5 görünümü olan 5500m2 arsa satışı, Adana’da Real Alışveriş Merkezi bitişiğinde 22 dönüm, Çukurova  Residence dahil olmak üzere Adana ve Mersin’de 18 lüks konut projelerinin arsa geliştirilmesi Adason şirketi tarafından gerçekleştirilen bazı projelerdir. Aynı zamanda NP İstanbul, Total, Carrefour Genel Müdürlüğü gibi kurumsal firmalara uzun süre kiralama ve satış hizmetleri konusunda danışmanlık yapmıştır.


Misyon

Toplumun yaşam, istihdam, ihtiyaçlarından doğan inşaat ve mühendislik projelerini, kaliteden ödün vermeden, müşterileriyle uzun soluklu iş ortaklıkları kurarak, çevreye duyarlı bir şekilde, çalışanlarına ve faaliyet gösterdiği bölge ekonomilerine zenginlik ve değer katarak hayata geçirmektir.

Vizyon

Gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik alanlarında , faaliyet gösterdiği bölgelerde müşterilerinin ve toplumun ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek doğru çözümleri kaliteli, hızlı ve uygun maliyetlerle sunmaktadır. Gayrimenkul geliştirmeye farklı bir bakış açısı getirerek güvenirliği ve marka bilinirliğini ön planda tutarak sektöründe öncü olmaktır.

50+

Proje

1500+

Mutlu Mütşeri

774.000 m2

İnşaat Alanı

5

İş Merkezi